poniedziałek 23.05.2022
Międzynarodowy Dzień Uczestników Misji ONZ

Uczczenie pamięci żołnierzy Garnizonu Jarosław, którzy uczestniczyli w misjach i operacjach pokojowych, było celem obchodów XIX Międzynarodowego Dnia Uczestników Misji Pokojowych ONZ oraz XI Dnia Weterana Działań Poza Granicami Państwa.

Uroczystość miała miejsce 21 maja br. na placu przed ratuszem. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych w Jarosławiu. Pod tablicą poświęconą pamięci żołnierzy Garnizonu Jarosław w misjach i operacjach pokojowych poza granicami kraju złożone zostały kwiaty. W imieniu burmistrza Waldemara Palucha w uroczystości uczestniczył zastępca burmistrza Dariusz Tracz.