środa 22.05.2024
Tablica informacyjna o siedzibie rady miasta, burmistrza oraz urzędu, znajdująca się przy głównym wejściu do ratusza.

W czwartek, 23 maja 2024 r., o godz. 13.00 w sali narad jarosławskiego ratusza odbędzie się pierwsze posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Jarosławia IX kadencji.

Przewidywany porządek posiedzenia:
1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Ocena wykonania budżetu za 2023 rok oraz wypracowanie wniosku w sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi Miasta Jarosławia.
3. Zakończenie obrad.

Posiedzeniu przewodniczyć będzie radna Agnieszka Rodzinka-Głąb powołana uchwałą nr 4/II/2024 Rady Miasta Jarosławia z dnia 20 maja 2024 roku w sprawie wyboru przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Jarosławia.

W skład Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Jarosławia wchodzą:

1. Agnieszka Rodzinka-Głąb,
  2. Katarzyna Szajowska,
  3. Sebastian Kogut,
  4. Jakub Bukowski,
  5. Maciej Dymnicki,
  6. Dorota Batiuk-Jankiewicz,
  7. Jarosław Litwiak.

Komisja Rewizyjna Rady Miasta Jarosławia została powołana uchwałą nr 3/II/2024 Rady Miasta Jarosławia z dnia 20 maja 2024 roku w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Jarosławia.

Barbara Brzezińska, Wydział Organizacyjno-Administracyjny